Osztályok

2021/2022. tanév

1. osztály

Osztályfőnök: Kardosné Tömböly Edit

Aranyos Kristóf
Balázs Vivien
Balogh Zselyke
Doncsecz Loretta Vanessza
Havasi András Gábor
Kertész-Bakos Roland Attila
Kincses Léna
Kiss Gergő
Kovács Kata
Lődör Maxim Tamás
Molnár Ábel János
Németh Panka
Papp Dorina
Takács Ábel
Takács Ákos
Zambó Noel Péter

2. osztály

Osztályfőnök: Schinkovicsné Somogyi Teodóra

Balaton Bianka
Csonka-Németh Dániel
Fülöp Rebeka
Hollósi Anna
Kámi László
Kocsi Flóra Hanna
Mészáros Kristóf Áron
Mészáros Noel Szabolcs
Őri Ármin
Pócsik-Fodor Laura
Pongrácz Hunor
Roll Zsombor
Rosta Dominik Károly
Sántha Kristóf Balázs
Schőn Márk
Szabó Natália
Tóth Gergő
Zsoldos Áron Xavér

3. osztály

Osztályfőnök: Szabó-Bodor Antónia

Abért István Zoltán
Balázs Alex
Balogh Jázmin Leila
Doncsecz Nikol Alexa
Farkas Zoltán István
Horváth Bendegúz
Horváth János Farkas
Kondákor Bence
Kosaras Kornél Aurél
Laczi Lia
Léránt Lőrinc
Léránt Mátyás
Marton Marina
Mészáros Levente János
Németh Kinga Liliána
Papp Ádám Gábor
Patyi Dorottya
Puklér Zsófia
Takács Áron
Tárkányi Levente Noel
Zambó Lili Júlia

4. osztály

Osztályfőnök: Tamásné Borsos Imola

Antal Jázmin
Csiszár Zétény
Elekes Gréta
Felföldi Noel
Gulyás Alexa
Horváth Anna
Horváth Emőke Emília
Király Ármin
Kondor Benjámin György
Lónai Erik
Maroskövi Gábor Bence
Molnár Gábor
Molnár Márk
Németh Áron Zoltán
Németh Dominik Ferenc
Németh Luca
Sipos Hanga Dalma
Szabó Debóra
Szabó Jázmin
Szabó Noémi Zita
Vitéz Lilla

5. osztály

Osztályfőnök: Bödörné Lakos Katalin

Balás Otília
Balaton Evelin
Baráth Virág Anna
Csonka-Németh Kristóf
Gombkötő Kornél
Horváth Bianka Norina
Horváth Dominik
Kmetyó Zsombor
Kondákor Lili
Kovács Hanna Sára
Kovács Veronika Vivien
Lakatos Balázs
Léránt Zsóka
Németh Szabolcs
Schőn Olivér
Sipos Nimród Milán
Taksonyi Bianka
Teke Dániel
Zsoldos Alex Robin

6. osztály

Osztályfőnök: Csapó Éva

Balaton Laura
Balogh Marcell
Baráth Bence
Bogdán Jázmin
Fülöp Zoltán
Horváth Benett
Horváth Kevin
Kosaras Kevin Zoltán
Kovács Ábel István
Lónai Dorka
Németh Anna Réka
Orosz Márk
Pál Márton Péter
Patyi Borbála
Rába András Buda
Ravasz Arnold
Rosta Petra
Takó Levente

7. osztály

Osztályfőnök: Martonné Böröcz Ramóna

Balás Etelka
Banga Lia Loretta
Császár Tímea
Gulyás Janka Veronika
Horváth Brendon Antónió
Kocsi Donát
Kovács Tamás
Marjanovics Liliána
Mihalek Armand Iván
Németh Bence
Patyi Ágoston
Patyi Regina
Pencz Ádám
Ragola Manuéla
Sali Cintia
Szabó Dorina
Szabó Viktória Bianka
Tóth Veronika
Vad Ádám
Varasdi Nikolett

8. osztály

Osztályfőnök: Vargáné Steiner Gyöngyi

Abért Zsófia
Balhási Márk
Baráth Dzsenifer
Beleznay Loretta
Boross Huba Mátyás
Elekes Dominik
Garamvölgyi Adrián András
Havasi Márk
Horváth Panna
Károlyi Kamilla
Kovács Borbála
Kovács Eleonóra
Lónai Kata
Ravasz Hédi
Svendor Bence
Szabó Imre
Szatmári Alíz
Szigeti Blanka
Tárkányi Ádám Szilveszter
Tárkányi Klarissza Dalma
Tóth Vivien Tünde
Varga Bálint
Varga Bence

A 2020/2021. tanévben végzett 8. osztály

Osztályfőnök: Nagy Béla Lászlóné

Bakonyi Natasa
Bedőcs Boglárka
Bolfert Domonkos Ferenc
Bukovics Dóra Bernadett
Czupy Evelin Julianna
Dikovecz Áron
Farkas Luca
Filipánics Kata
Fülöp Nikoletta (EM)
Görög Adrienn
Horváth Panna
Horváth Réka
Kisfalusi Dániel
Kiss Bianka
Koczor Boglárka Mirella
Kosaras Kinga Henriett
Kovács Nikoletta
Kővári Maja Virág
Marton Dorka
Molnár Bence
Paczona Zalán
Péntek Bianka
Sali Dzsenifer
Schwarz Cintia
Szabó Fruzsina
Szüts Dzsenifer
Takó Loretta
Taksonyi Beatrix
Varga Gábor