Szent Gellért-díj
Június 29-én került sor a Szombathelyi Egyházmegye pedagógusainak és dolgozóinak tanév végi találkozására, összejövetelére Szombathelyen. Ezen a rendezvényen iskolánk tanító nénije, Kardosné Tömböly Edit a Szent Gellért-díj arany fokozatát vehette …