Rock and Roll

Diákjaink részt vettek az Ajkán megrendezett Rock and Roll Diákolimpián május 9-én.
A Szabó Zita – Wiktora Ábel páros 3. helyezett lett a versenyben, ezzel a gyönyörű eredménnyel bejutottak a május végi országos döntőbe.
Nagyon ügyesen szerepelt elsős kisdiákunk, Aranyos Flóra is a versenyen.
Büszkék vagyunk rátok! Szurkolunk!