Természetismeret verseny

Iskolánk 6. osztályos tanulója, Fülöp Rebeka ügyesen szerepelt a Herman Ottó természettudományi verseny országos fordulóján.
Kitartó, szorgalmas munkájához, a felkészüléshez és az elért eredményhez szeretettel gratulálunk!
Köszönjük Kriszti néni és Virág néni felkészítő munkáját földrajzból és biológiából!