Május 8-án délután két hatalmas konténer is megtelt az összegyűjtött papírral az iskolaudvaron, sok-sok segítő kéznek köszönhetően.
Mindenkinek köszönjük, aki ebben részt vett, segített, gyűjtött, pakolt.
A befolyt összeggel az osztálypénz növekszik minden évfolyamon, környezetünk pedig “megszabadult” a felesleges papírhulladéktól.
Hálásan köszönjük!