“A tavasz illatozó zsengéi” címmel Berzsenyi Dániel születésének 250. , és halálának 190. évfordulóján rajzpályázatot írt ki a KMKK Celldömölkön. A pályázatra felső tagozatos diákok és középiskolások küldhettek munkákat.
Örömünkre 1. helyezett lett Wiktora Ábel Mendel, 3. helyezett pedig Szabó Debóra nyolcadik osztályosok tanulóink.
Oklevelet kapott szép alkotásáért Kincses Léna ötödikes, és Horváth János Farkas hetedikes diákunk.
Sok szeretettel gratulálunk a gyönyörű eredményekhez mindannyiuknak, és felkészítőjüknek, Virág néninek is.