Köszönöm Istenem az édesanyámat!
Amíg ő véd engem, nem ér semmi bánat!
Körülvesz virrasztó áldó szeretettel,
Értem éjjel-nappal dolgozni nem restel.
Áldott teste, lelke csak érettem fárad,
Köszönöm, Istenem az édesanyámat.
(Dsida Jenő)
Kedves Édesanyák, Nagymamák, Dédmamák!
Fogadják szeretettel az iskola tanulóinak köszöntő műsorát.
Sok szeretettel és hálás szívvel készítették a gyerekekek.
Köszönjük a gondoskodást, minden szeretetet.
Jó egészséget, sok örömöt kívánunk.
Boldog anyák napját!