Hálaadó szentmisére gyűltünk össze június 19-én a templomban.
Megköszöntük a Jóistennek a tanévben kapott kegyelmeket, örömöket, a dolgos hétköznapokat és pihenőidőket egyaránt.
László atya az evangéliumi részlet alapján arról az emberről beszélt a gyerekeknek, aki nem homokra, hanem kőre, vagyis szilárd alapokra építette házát, életét. Hasonló elhatározást kívánt minden ballagó nyolcadikosnak, sok sikert az új iskolában, majd a szentmise végén külön áldásban részesítette őket.
Kis énekkarosaink ma is szépen énekeltek a szentmise záró részében.