Az új épület avatása

Nagy öröm iskolánk életében, hogy elkészült az új épületünk, amelynek ünnepélyes átadására március 16-án került sor.
2021-ben, az év elején egy régi épület bontásával indult a munka, majd egy bő év alatt elkészült az új szaktantermeknek (ének-dráma, természettudományi, rajz, számítástechnika), nyelvi labornak, könyvtárnak, tornaszobának és fejlesztő teremnek otthont adó iskola. Hétről hétre épült és szépült, kíváncsian figyeltük, milyen is lesz majd. Nagyon örülünk neki, hiszen több évtizedes álmunk vált valóra.


Köszönjük mindenki imáját, fáradságos munkáját és támogatását, amellyel hozzájárult az építéshez. Köszönjünk vendégeinknek, hogy elfogadták a meghívásunkat, és együtt ünnepeltek velünk! Igazgatónő, Teréz néni felelevenítette iskolánk életének fontosabb állomásait, majd ünnepi beszédet mondott Soltész Miklós államtitkár, V. Németh Zsolt országgyűlési képviselő, Marton Ferenc alelnök. Az épületet dr. Székely János megyéspüspök úr áldotta meg. Diákjaink rövid ünnepi műsorral készültek.
Hálásak vagyunk, hogy szeptemberben már a sok új, világos, tágas terem is az otthona lesz a gyerekeknek.

Fotó: Bödör Zsolt