Járványügyi szabályok kiegészítése

Hatályos: 2021. december 1-től visszavonásig


Az emberi erőforrások minisztere 29/2021. (XI.19.) EMMI határozattal összhangban tájékoztatjuk Önöket, hogy 2021. december 1-től az iskola épületébe csak az léphet be, aki koronavírus elleni védettségének igazolását bemutatta. A védettségi igazolást iskolánkban ellenőrizni kell, az ellenőrzés helye a titkárság.

A gyermeket (tanulót) iskolánkba 1 fő kísérheti el illetve kísérheti haza, az egy fő nagykorú személy a koronavírus elleni védettségének igazolása nélkül iskolánk területére az udvarig (bejárati ajtókig) léphet.

Amennyiben személyesen kívánnak ügyet intézni, kérjük, hogy védettségi igazolásukat hozzák magukkal. Továbbra is érvényes, hogy az iskola közösségi tereiben, a titkárságon a belépők számára a maszk viselése kötelező.

Együttműködésüket kérjük és köszönjük!

Tisztelettel: az Iskolavezetés