Jutalomkirándulás

2020. július 1-jén kedves ajándékban részesültek iskolánk tanulói. Tuczainé Régvári Marietta, az Egyházmegyei Karitász igazgatója jutalomkirándulásra hívta diákjainkat a Karitász nardai táborába. 42 diák utazhatott, akik a tanév során szorgalmukkal, közösségi munkájukkal kiemelkedtek.

Marietta néni, az egyházmegye kispapjai, a Karitász munkatársai és önkéntesei szívélyes vendégszeretettel fogadtak bennünket. A kispapok bemutatták a nardai templomot, örömmel válaszoltak a gyerekek kérdéseire. Majd kipróbálhattuk a tábor valamennyi játékát, részt vehettünk akadályversenyen, futballbajnokságon, a szenvedélybetegségekről szóló előadáson, ismerkedhettünk a lovaglással. Maradandó élményt jelentett a légvár, a kézműves foglalkozások, a társasjátékok és az ostyakészítés. A nagy melegben finom ebéd és ízletes dinnye csillapította éhségünket.

Hálásan köszönjük az élményekben és tartalmas programokban gazdag napot!