Sportnap a Pannónia Ringen

Október 8-án nem a motoroké és az autóké volt a főszerep az ostffyasszonyfai Pannónia Ringen, hanem szép számú gyermeksereg vette birtokba a pályát. A megye minden részéből érkeztek versenyzők a XXII. Megyei Diáksport napra, köztük a mi iskolánkból is 26 diák. A nap elején rövid műsort adtak a helyi általános iskola diákjai az aradi vértanúk emlékére, ezután a sport következett.

Futás és kerékpározás volt a két fő versenyszám, mindenkinek az életkorának megfelelő távot kellett teljesíteni. A felsősök 1848 m-t futottak és 4,7 km-t kerékpároztak, a negyedikesek is 4,7 km-t „kerekeztek”, egy teljes kört a pályán. Jó volt látni, ahogy biztatták egymást a befutónál! Az idő kicsit szeles és hűvös volt, de a lelkesedés annál nagyobb. Boznánszky Gáborné Kriszti néni mindenkit nagyon megdicsért, szép eredményekkel, élményekben gazdagon tértünk haza.

Köszönjük szépen a biciklik helyszínre szállítását Varga Melindának!